Univerzitní licence

LicenceKontaktDoplňující informace
Altap Salamander EDU Petr Balogh Smlouva umožňuje studentům a zaměstnancům využívat aktuální verzi programu Altap Salamander pro potřeby studijní nebo pracovní. Instalaci je možné provést i na osobní počítače doma nebo na kolejích.
EPIS Ing. Petr Kupec, Ph.D. Smlouva umožňuje program EPIS (Ekonomicko-Právní Informační Systém) instalovat a používat na libovolném počítači univerzity.
ESRI Site License Ing. Martin Klimánek, Ph.D. Smlouva umožňuje instalovat celé portfolio produktů ESRI (tedy desktopový, serverový i mobilní GIS, mimo produkty třetích stran) na jakýkoliv hardware vlastněný univerzitou a využívat tento software pro vzdělávací, výzkumné a administrativní účely. Smlouva poskytuje i řadu dalších výhod jako například technickou podporu, volné vstupenky na uživatelskou konferenci nebo přístup na virtuální kurzy ESRI.
Kaspersky

Ing. Stratos Zerdaloglu

Smlouva umožňuje instalaci a používání SW produktu Kaspersky Endopoint Security v aktuální verzi na pracovních stanicích a serverech v majetku univerzity.
Statistica RNDr. Jana Gotthardová Smlouva umožňuje studentům a zaměstnancům Mendelovy univerzity využívání aktuální verze SW Statistica v české nebo anglické jazykové verzi pro potřeby studijních/pracovních povinností a vědecké činnosti. Více informací a stažení instalačních médií zde (vyžaduje přihlášení).
MS Select Ivana Hortvíková Smlouva umožňuje zaměstnancům univerzity nákup produktů firmy Microsoft za výhodnějších finančních podmínek než při zakoupení samostatné licence.
Microsoft Campus Agreement Ing. Michaela Rydvalová
Jana Kubalová
Předplatný licenční program umožňující užívání vybraných produktů Microsoft.

Fakultní licence