Potvrzení o studiu v elektronické podobě

3. 9. 2020 -

Pomocí tlačítka Tisknout elektronické potvrzení získáte potvrzení o studiu, které bude automaticky elektronicky podepsáno a do hodiny jej najdete v aplikaci Úložiště dokumentů.

V UIS byla zprovozněna možnost generování Potvrzení o studiu v elektronické podobě. Elektronické potvrzení o studiu si můžete generovat v UIS sami po přihlášení do aplikace Osobní administrativa v sekci Moje studium, záložce Portál studenta.

Po kliknutí na ikonu Potvrzení o studiu se Vám zobrazí nabídka (generovat) „Tisknout elektronické potvrzení“ a „Tisknout (obyčejné) potvrzení“ o studiu. Můžete tak získat dva typy potvrzení. Volbou „Tisknout elektronické potvrzení“ se Vám do Úložiště dokumentů (studenta) během 60 minut automaticky vygeneruje v PDF potvrzení o studiu opatřené elektronickou pečetí a časovým razítkem.

POZOR! Elektronické potvrzení není primárně určeno k tisku a neobsahuje tak pole pro razítko a podpis. Studenti si však mohou nechat elektronické potvrzení o studiu autorizovaně konvertovat do listinné podoby např. na CzechPOINTech. Z UIS je stále možné vytisknout běžné papírové potvrzení, které je nutno nechat „orazítkovat a podepsat“ během osobní návštěvy studijního oddělení příslušné fakulty.

Více informací naleznete v podrobném návodě:

Potvrzení o studiu: Instrukce pro studenty

IT HELPDESK